Adoptuj si svojho reprezentanta!

Iba vďaka Vám si môžu splniť svoj sen a dosiahnuť tie najvyššie méty vo svojom športe.

Pamätáte si, aké ste mali zážitky z detstva? Aké to bolo skvelé ísť v lete s partiou zo školského krúžku na športové sústredenie? To sú veci, ktoré si pamätáme navždy… Niektorí z vás možno pri športe ostali doteraz, ďalších dokonca živí. Nech už je ten záver akýkoľvek, predstavte si, že by to nešlo. Pretože PENIAZE… Nájdete šport, ktorý vás baví. Máte kamarátov, ktorí vás berú takého, aký ste. Zažívate pocit úspechu, radosť z tímového víťazstva, pocit, že naozaj niekam patríte, hrdosť, keď tréner spokojne kýva hlavou a kolegovi spomína čosi o vašej veľkej budúcnosti. Už-už v duchu siahate na zlatú v profi lige. Život by mohol byť splnený sen… A odrazu koniec! Mama s otcom len smutne krčia plecami, pretože „na to proste nemáme“…

„V našom tíme nie sú len deti zo sociálne slabších rodín, sú medzi nimi aj znevýhodnení, ktorí majú určitý hendikep. Napríklad jeden z našich brankárov je sluchovo postihnutý, to mu však nebráni, aby bol úspešným. Aj to sú dôvody, pre ktoré vieme, že je dôležité, aby deti so športom neskončili,“ hovorí prezident klubu Snipers Bratislava, Vladimír Roziak.

 

Ak chcete, aby to v živote týchto detí takto neskočilo, môžete to ZMENIŤ PRÁVE VY. 

Rozhodli sme sa preto zriadiť FOND INDIVIDUÁLNEHO DARCOVSTVA, ktorý bude slúžiť práve na podporu týchto talentovaných detí.

Svojim príspevkom máte šancu naplniť sen niekoľkých našich zverencov, ktorí v sebe majú potenciál vrcholového športovca, vôľu i chuť športovať, ibaže im chýba taká „maličkosť“ - rodina nemá dosť prostriedkov, aby sa mohli florbalu venovať na najvyššej úrovni.Venovať sa športu totiž neznamená len platenie mesačného členského, ale aj financie na výstroj, dresy a predovšetkým náklady na ligové zápasy, turnaje a sústredenia – štartovné, cestovné, stravné, atď… Avšak to už rozpočet mnohých rodín nedokáže utiahnuť a deťom hrozí, že budú musieť svoje sny a úžasne naštartovanú kariéru opustiť. „Nie je pre nás jednoduché vidieť, že chalani aj dievčatá, ktorí majú talent, potenciál, môžu v ich sne zabrzdiť peniaze. Ako klub sa snažíme tieto talenty všemožne podporiť, no všetci vieme, že podpora športu je v súčasnej dobe naozaj minimálna.A pritom práve tí, ktorých rodiny sú na tom najhoršie, bývajú tí najtalentovanejší. Aj preto sme si povedali, že budeme hľadať a vyskúšame všetky spôsoby, ako pre nich finančné prostriedky na ich rast získať,“ hovorí fundraiser klubu Snipers Bratislava, Petr Ostružiar. „Nakoniec sa o kvalitách našich detí presvedčili aj tréneri a hráči jedného z najúspešnejších českých klubov Tatranu Střešovice, s ktorým máme partnerstvo a s ktorým sme pre deti pripravili týždenný tábor. Čo si o našich deťoch myslia tréneri a tiež náš reprezentant Rony Gašparík si môžete pozrieť aj v samotnom videu, ktoré nájdete v tejto výzve,“dodáva Petr.

Dobrovoľným príspevkom pomôžete naplniť veľké-malé sny niekoľkých šikovných športovcov. A nielen deťom zo sociálne slabších rodín, ale aj deťom, ktorí v tíme našli oveľa viac. Pochopenie, porozumenie, pocit, že sú úplne rovnakí ako ich spoluhráči. O všetkom rozhodujú len ich spoločné športové výsledky. Ráta sa len dobrá hra, nič iné nie je dôležité.

 

 

Adoptuj si svojho reprezentanta! Kedy, ak nie teraz!

SNIPERS BRATISLAVA
Jaroslavova 12, 851 01 Bratislava
IČO: 42134889
číslo účtu: SK2611000000002629194251
mobil: 0904 884 667
mail:   info@snipers.sk

 

  • Black Facebook Icon
  • Black Instagram Icon
  • Black YouTube Icon