SNIPERS otvára Akadémiu na individuálne tréningy mládeže

Už od 7.9.2020 otvárame akadémiu!

Snipers Bratislava vstupuje touto sezónou do ďalšej desaťročnice svojho pôsobenia na slovenskej florbalovej scéne.
Právom patríme k trendsetterom v oblasti práce s mládežou, ale aj v celkovej prezentácii klubových aktivít, trendov a noviniek v popularizácii tohto športu na Slovensku.

​PREČO SA PRIHLÁSIŤ?

​Od svojich začiatkov sme si prešli dlhú cestu, ktorá vytvorila silné základy a zázemie pre odchovancov klubu.
Vďaka tomuto prístupu a systematickej práci s mládežou máme v súčasnosti zastúpenie v každej kategórii od mladšej prípravky až po „legendy“ a v mládežníckych kategóriách dokonca pravidelne pôsobia 2 – 3 družstvá, čím máme jednoznačne najširšiu členskú základňu na Slovensku.
Kvalitná práca a spokojní hráči so sebou prinášajú úspechy.

Za dobu pôsobenia klubu sa môžme pochváliť titulmi majstra Slovenska v mládežníckych kategóriách, titulom najlepšieho nováčika v mužskej najvyššej súťaži MEX, mnohými úspechmi na medzinárodných turnajoch v Českej republike, Švédsku, Fínsku a v roku 2019 dokonca Zlatým Hattrickom na najväčšom turnaji na Slovensku, na Slovak Floorball Cup, kde sme získali zlato v kategóriách mladších a starších žiakov a naši muži vyhrali svoju kategóriu Men PRO.
Teší nás najmä fakt, že pre deti z Bratislavy, ktoré sa rozhodli začať s florbalom, je Snipers voľbou číslo jedna.
Práve tieto skúsenosti a dopyt rodičov a detí na ich zdokonaľovanie nás priviedol k otvoreniu nového projektu SNIPERS AKADÉMIA.
SNIPERS AKADÉMIA poskytne všetkým záujemcom individuálne hráčske, ale aj brankárske tréningy a tiež ako prvá florbalová akadémia v Bratislave ponúkne základy športovej výchovy pre deti predškolského veku. Nadviaže tak na projekt SNAJPRÍK, ktorý sa stane súčasťou SNIPERS AKADÉMIE a bude mať na starosti práve športovú výchovu a prípravu detí predškolského veku.


SNIPERS AKADÉMIA začne poskytovať individuálne tréningy a športovú prípravu od 7.9.2020 v priestoroch súkromného gymnázia IP na Kremnickej 26 v Petržalke.

Tréningy budú prebiehať v pondelok od 17-19 a v piatok od 16-18. Hráč alebo brankár získa v permanenetke 8 tréningov na mesiac, alebo jednorazový vstup na tréning na vyskúšanie.

[contact-form-7 404 "Nenájdené"]