B12 a B14 zavŕšili zlatý hattrick na Slovak floorball cup!

Presne týžden po dospelej časti SFC, ktorú v kategórií Men Pro ovládli naši muži sa v Bratislave konala mládežnícka časť pod názvom Slovak Floorball Cup Young. Na tento turnaj sa naše tímy presunuli priamo z niekoľkodňového sústredenia vo Zvolene. Na turnaj sme vyslali 5 tímov v 4 kategóriach. Zastúpenie sme mali po jednom tíme v kategóriách B10, B12, B16 a dva tímy v B14.

Najmenej úspešné tímy boli tímy v B16 a "B" tím v kategórií B 14. Naopak B12 a Snipers "A" v B14 napodnobnili mužov spred týždňa a celý turnaj ovládli bez jedinej prehry. V oboch fínále sme mali toho istého súpera, ktorým bol FBC Ostrava. Oba zápasy mali jednoznačný priebeh a skončili výsledkami 8:2 v kategórí B12 a 10:1 v B14. O vyjadrenie sme požiadali aj trénerov jednotlivých tímov.Vladimír Roziak o pôsobení tímu B12


Turnaj sme brali ako súčasť prípravy pred nadchádzajúcou sezónou a chceli sme vidieť ako na sebe jednotliví hráči a hráčky počas leta pracovali. V tomto ohľade tam bolo veľa pozitívneho. Kvalita súperov na turnaji však nebola úplne dostatočná a bohužiaľ nás to nepreverilo na takej úrovni, ako sme dúfali. Dobré však je, že s úlohou favorita sme si bez problémov poradili a turnajom sme prešli suverénne bez jediného zaváhania, a verím, že to celý tím pozitívne nakopne do sezóny.

Tomáš Chvála o tímoch B14 a B16


Čo sa týka kategórie B14, môžem hodnotiť len pozitívne, keďže sme túto kategóriu vyhrali, no najmä ma teší, že chalani do bodky zvládli, čo sme si povedali pred turnajom a na čo sa budeme sústrediť. Skúšali sme nový herný systém, ktorý chalani bezproblémov pochopili a som rád, že môžeme na ňom stavať celú sezónu a vychytávať detaily, ktoré sú dôležité. Rovnako ma potešil výkon chalanov, ktorí prišli do družstva z mladších žiakov a som rád, že si zastali svoje miesto.


Kategoria B16 je v podstate nové družstvo, keďže sa v ňom stretli hráči, ktorí prišli z nových klubov, či chalani, ktorí sa posúvaju zo starších žiakov. Rovnako sme si s chalanmi povedali na čo sa zameriame a čo očakávame od sústredenia. Pre mňa turnaj účel splnil, ukázal veľa vecí, kde musíme zamakať a bola to výborna previerka pred sezónou a verím, že na konci sezóny budeme všetci spokojní.
Peter Pauhof o B10


Aj keď sme na turnaji s našimi najmenšími prehrali všetky zápasy s turnajom som spokojný, keďže nám úkazal na čom musíme popracovať. Aj keď to výsledky nenaznačujú, všetky zápasy boli vyrovnané a tým, že sa hralo systémom 3+1 zápasy rozhodovali výnimky, ktoré boli povolené až dve a v takýchto zápasoch rozhodujú práve takíto starší hráči .My sme takúto možnosť nevyužili a hrali sme len s ďetmi v tejto vekovej kategórii a väčšinu tímu tvorili deti, ktoré prešli z mladšej prípravky. V bránke sme dokonca mali mladšieho prípravkára. Dôvod bol jednoduchý, chceli sme poznať skutočnú pripravenosť tímu na sezónu. Napriek týmto okolnostiam deti ukázali potenciál a dokázali uhrať krásne zápasy a skvelo sa pripravili na novú sezónu.

0 views
SNIPERS BRATISLAVA
Jaroslavova 12, 851 01 Bratislava
IČO: 42134889
číslo účtu: SK2611000000002629194251
mobil: 0904 884 667
mail:   info@snipers.sk

 

  • Black Facebook Icon
  • Black Instagram Icon
  • Black YouTube Icon