Hummel Open Game Brno

Updated: Jul 24, 2019

Hummel Open Game prvý deň MŽ-Or - 14:15 - FBK Škorpioni Ostrava 10:5 SŽ-A - 15:00 - FBC Přerov 0:2 MŽ-Bl - 19:00 - Florbal Hodonín 3:3 MŽ-Or - 19:00 - FC Bučis Team 5:0 (K) SŽ-A - 19:45 - Tatran Střešovice OC 4:1 SŽ-B - 20:30 - PANTHERS OTROKOVICE 2:3 PRÍPRAVKA dnes všetky tri zápasy remízovala a to 3:3 s Gullivers Brno, 1:1 s Hattrick Brno a 3:3 s Hornets Brno

Hummel Open Game druhý deň Mladší žiaci skupinové zápasy Snipers Black -Pardubický kraj 0:4 Snipers Black -Technology MB 1:5 Snipers Orange-Lovosice 3:1 Snipers Orange-Buldogs Brno 3:2

Snipers Black obsadili v skupine stvrté miesto a 11:00 si zahraju s FBC Slovácko.

Snipers Orange vyhralo bez straty bodu skupinu a v playoff ich o 13:00 čaká Troopers Black.

Hummel Open Game tretí deň

Snipers “A” - Floorball club Falcon 3:1 Postup do 16/finále o 14:00 proti TJ Znojmo LAUFEN CZ Snipers “B” - Panthers Praha “B” 2:5 - chlapci sa tak s turnajom lúčia.

Mladší žiaci Snipers Black-FBc Slovácko 4:1 - Po fantastickom výkone mladší žiaci Black postupujú do 2.kola

Mladšia prípravka - Naši najmenší po skvelom výkone porážaju Židenice 5:0 a postupuju do prvej osmičky turnaja kde ich o 17:15 čaká Sparta Praha.

Mladší žiaci Orange si po suverénnom výkone poradili s Troopers Black 14:1 a napodobnili tak kamáratov s Black a postupujú do ďalšieho kola kde ich o 17:00 čaká Znojmo.

Starší žiaci Snipers “A” - TJ Znojmo LAUFEN CZ 6:4 - Postupujeme do 8-finále kde sa v 🇸🇰 súboji o 20:00 stretneme proti Maskantje B15.

Naši najmenší na turnaji skončili pred bránami semifinále keď nešťastne prehrali so Spartou 3:5 a na turnaji tak končia.Deťom ďakujeme za skvelú reprezentáciu klubu a rodičom za super atmosféru.

Mladší žiaci Orange dnes skončili svojú púť na turnaji.V 2.kole playoff si najskôr poradili zo Znojmom 3:2 na nájazdy a následne skončili pred bránami štvrťfinále keď prehrali vysoko s Technology Mladá Boleslav 3:12.Chlapcom a Saške s Danielkou ďakujeme za predvedené výkony a skvele výkony.

Mladší žiaci Black sa lúčia v 2.kole playoff keď nestačili na Florbal Židenice a prehrali 2:6. Chlapcom ďakujeme za predvedené výkony a skvelú reprezentáciu klubu.

Starší žiaci 8 - finále Snipers “A” - Maskantje B15 0:7

Chlapci tak končia turnaj v najlepšej 16-tke turnaja z 52 družstiev. Dakujeme všetkym chalanom za vykony a rodičom za podporu.