Martin Kupec prestupuje do Snipers!

Dva dni pred úvodným extraligovým zápasom hlási mužský A tím novú posilu, ktorou je Martin Kupec. 25 ročný rodák z Čierneho Balogu prestupuje do Snipers po dvoch rokoch pôsobenia v Hurikáne Bratislava. Bližšie informácie o Martinovi a jeho prestupe sa dozviete v riadkoch nižšie.

V krátkosti sa nám predstav, povedz fanúšikom niečo o sebe.


Martin Kupec, mám 25 rokov pochádzam zo stredného Slovenska (Čierny Balog).

Pracujem v oblasti e-commerce a mám rád florbal.

Aké boli tvoje florbalové začiatky?


Súťažne som začal v roku 2014. Na jednom turnaji si ma všimli „skauti“ z FBC Horehronec Brezno

a za pár dní som začal som hrávať za B tím. V celej sezóne sme uhrali jediný bod za remízu.

Ďalšiu sezónu sme už ale postúpili do 1. ligy, kde sme sa stretli aj so Snipers."Maťa sme mali v hľadáčiku už dlhšiu dobu a chceli sme ho do tímu získať už minulú sezonú. Maťo však vtedy ešte nechcel meniť pôsobisko, no vypadnutie Hurikánu z extraligu jeho situáciu zmenilo. Počas letnej prípravy sa len potvrdilo, ze Maťo je presne hráč, ktorý zapadá do nášho konceptu. Je rýchly, výborne kondične pripravený, ma čuch zakončovateľa a čo je najdôležitejšie, skvelú pracovnú morálku. Aj keď možno nemá ešte take známe meno, verím, že pre nás bude veľkou posilou a že aj jemu Snipers pomôže v napredovaní jeho florbalovej kariery." Povedal o prestupe predseda klubu Vladimír Roziak, ktorý mal na tomto prestupe najväčšiu zásluhu.Martin absolvoval s tímom celú letnú prípravu, ktorá vyvrcholila sústredením v Nemšovej. Má tak za sebou taktiež niekoľko prípravných zápasov či turnaj Slovak Floorball Cup.


Bolo super, že ešte pred zahájením prípravy sme mali tímovú poradu, kde sme sa dozvedeli aké sú ciele na sezónu a akým spôsobom ich chceme dosiahnuť. Súčasťou kvalitnej letnej prípravy, so super trénermi v dobrom zázemí, bola sila, vytrvalosť, dynamika...ale vyzdvihol by som najmä kvalitnú rozcvičku pred každým tréningom a po tréningu strečing a sústredenie v Nemšovej.

Zaujala ma tréningová aplikácia.Ako prebehol tvoj prvotný kontakt s klubom?


Vlado Roziak sa mi ozval už počas minulej sezóny, kedy sme aj proti sebe hrali.Posledné dve sezóny si hral za Hurikán, ktorý sa potácal na spodku tabuľky. Minulý rok dokonca vypadol. Čo očakaváš od prvej sezóny v Snipers, v tíme, ktorý si minulý rok zahral play off?


Vypadnutie v minulej sezóne ma veľmi mrzí. Hurikánu budem držať palce.

Nasledujúca sezóna nebude ľahká. Žiadny tím nám nedá nič zadarmo. My ale makáme na maximum a chceme hrať svoju hru. Ak si bude každý plniť svoje úlohy v tíme, prejaví sa to zaručene aj na výsledkoch.Na záver nám povedz, na čo sa môžu z tvojej strany tešiť naši fanúšikovia?


Že vždy na zápasoch odovzdám 100%.

0 views
SNIPERS BRATISLAVA
Jaroslavova 12, 851 01 Bratislava
IČO: 42134889
číslo účtu: SK2611000000002629194251
mobil: 0904 884 667
mail:   info@snipers.sk

 

  • Black Facebook Icon
  • Black Instagram Icon
  • Black YouTube Icon