Oprieť sa môžme o vyhláseného ostrostrelca Tomáša Kilika...

Ahoj Erik!

Máte za sebou druhú sezónu v extralige.Tvoj pohľad na ňu? Vraví sa, že druhá sezóna býva tá nazložitejšia, nakoľko už družstvo nedokáže využiť moment prekvapenia, ale zároveň stále nie je dostatočne skúsené. Po tejto sezóne tomu verím na 100%.10.miesto ako ho hodnotíš?

Myslím si, že 10. miesto je absolútne zaslúžené, vzhľadom k našej predvedenej hre a výsledkom. Čo bolo v mužstve iné ako minulý rok? Na túto otázku musíme nájsť odpoveď spoločne pri posezónnom posedení, nakoľko všetci cítime, že bolo niečo inak a malo to negatívny dopad. Nováčikovský elán zdá sa vyprchal aj u divákov ktorých chodilo pomenej a aj ich bolo menej počuť .Čo myslíš, prečo to tak bolo?

No divákom sa vôbec nečudujem, že si nenašli cestu na naše zápasy. Vela zápasov sa nám doma nepodarilo vyhrať a na predvedenú hru tiež určite nebol príjemný pohľad. Za niektoré zápasy by som sa vôbec nečudoval, keby od nás chceli diváci preplatiť cestovné náklady alebo návštevu u očného lekára, nakoľko sa na to miestami nedalo pozerať. Navzdory všetkému by som sa chcel poďakovať všetkým fanúšikom za prejavenú dôveru a podporu aj v momentoch, keď sa nedarí. Ďakujeme. Si kapitán družstva čím ťa chalani najviac potešili, naopak, čím najviac sklamali?

Najviac ma borci potešili, že sa nevzdali a bojovali ďalej aj navzdory nepriaznivým výsledkom. Sklamaný nie som z nikoho, som naopak na všetkých hrdý, že dobojovali sezónu so cťou. Určite budete mať posezónne stretnutie ,chystáš sa niečo chlapcom ako kapitán povedať?Ak áno, prezradíš nám čo to bude?

Áno, chystám sa chalanom niečo povedať, avšak bude sa to týkať skôr mňa a mojej budúcnosti, ako minulej sezóny. Ako si spokojný so svojou hrou v tejto sezóne ? Úprimne povedané, toto bola najhoršia sezóna v mojej kariére. Dokopy som neodohral ani polovicu zápasov, nedokázal som nájsť adekvátnu formu a do toho sa ešte pridali rôzne zranenia a choroby. Prvý krát za 12 rokov som reálne uvažoval o konci kariéry, avšak chalani ma podržali, za čo som im vďačný.

Čo by si urobil inak ak by začala sezóna teraz?

Popravde, vôbec netuším. Myslím si, že prípravu na sezónu sme mali výbornú aj po hernej aj kondičnej stránke, avšak musíme dať hlavy dokopy a zistiť, kde nastal problém. Trocha si zaveštíme v budúcnosti-Január 2021 -Článok na webe -Muži Snipers Bratislava........doplň...... .....sú na najlepšej ceste dostať sa do play off a napraviť tak chuť divákom po nevydarenej minulej sezóne. K zaručenej účasti vo vyraďovacej časti im chýba iba jedna výhra v riadnom hracom čase. Svoju pozíciu dokonca môžu ešte vylepšiť a v najlepšom prípade vstúpia do play off z 5. miesta. Oprieť sa môžu o skvele chytajúceho Davida Vagaského, alebo vyhláseného ostrostrelca Tomáša Kilika. Prekvapením sezóny je aj vynikajúci Andreas Rieger, ktorému sa ako prvému hráčovi v histórii podarilo v jednom zápase streliť 3 góly, na 3 góly asistovať ( z toho 2 svoje) a navyše vychytať shootout v bráne, keď musel zastúpiť za zraneného Vagaského a vylúčeného Pempeka. ďakujem

0 views
SNIPERS BRATISLAVA
Jaroslavova 12, 851 01 Bratislava
IČO: 42134889
číslo účtu: SK2611000000002629194251
mobil: 0904 884 667
mail:   info@snipers.sk

 

  • Black Facebook Icon
  • Black Instagram Icon
  • Black YouTube Icon