Predstavujeme nového partnera - Zlaté Zrnko

Updated: Mar 11

Tak ako sme vás pred pár dňami informovali na našich sociálnych sieťach, v našich radoch vítame nového partnera, výrobcu kávy, Zlaté Zrnko. V nasledujúcom krátkom rozhovore so zakladateľom značky, Václavom Faltusom, sa môžete dočítať ako táto spolupráca vznikla a na čo všetko sa môžete tešiť.Predstavte nám firmu Zlaté Zrnko.


Zlaté Zrnko je remeselná pražiareň z Ivanky pri Dunaji, ktorá vznikla z túžby ponúkať ľuďom dobrú kávu. V spolupráci s talianskymi odborníkmi sa nám podarilo objaviť a napražiť kávy, ktoré chutia aj gurmánom, aj širokému spektru ľudí. Máme v ponuke cca. 10 káv s pôvodom od najlepších farmárov z významných kávových oblastí a cca. 10 kávových zmesí namiešaných podľa chuťových preferencií ľudí a na rôzne spôsoby prípravy kávy. Naše kávy si ľudia obľúbili v kaviarňach a reštauráciách, kanceláriách a aj v domácnostiach. V Bratislave, v Auparku máme našu hlavnú predajňu kde si zákazníci môžu zakúpiť zrnkovú alebo mletú kávu a môžu ochutnať kávové nápoje pripravované na výnimočnom kávovare z baristických majstrovstiev sveta.
Prečo vznikla spolupráca Zlaté Zrnko a Snipers?


V Zlatom Zrnku si uvedomujeme dôležitosť športu pre zdravý vývoj detí a nakoľko môžeme, podporujeme takéto aktivity. V detstve sme trávili väčšinu času aktívnym pohybom, v dnešnej dobe láka mladých virtuálny svet a zdanlivý spôsob "socializácie". Športom chceme podporiť v deťoch prirodzenú motiváciu, dosahovanie cieľov, budovanie vzťahov a zvládanie víťazstiev, ale aj prehier.


Načo sa môžu tešiť členovia Snipers pri tejto spolupráci ?


Radi ponúkneme pod značkou "Snipers káva" našu najobľúbenejšiu kávu, ktorej predajom môže klub získavať ďalšie zdroje pre svoje aktivity. Venujeme v súťažiach a tombolách ceny pre víťazov.


0 views
SNIPERS BRATISLAVA
Jaroslavova 12, 851 01 Bratislava
IČO: 42134889
číslo účtu: SK2611000000002629194251
mobil: 0904 884 667
mail:   info@snipers.sk

 

  • Black Facebook Icon
  • Black Instagram Icon
  • Black YouTube Icon