Snipers oslavuje 10 rokov!

Sezóna 2019/20 sa nezadržateľne blíži. Táto sezóna bude pre celý klub Snipers výnimočná. Snipers čaká jubilejná 10. sezóna od vzniku klubu. Snipers za predchádzajucích 9 rokov ubehol dlhú cestu a veríme, že ešte dlhšia je pred nami.


"Keď vznikal projekt Snipers, žiadne veľké očakávania tam ani neboli. Chceli sme robiť florbal po svojom a sústrediť sa hlavne na hráčov, aby ich ten šport bavil a vytvoriť klub, ktorý im poskytne práve to, čo majú na florbale najradšej." Povedal o vnziku klubu predseda Vladimír Roziak


Dlhých 5 rokov trvalo, kým sa mužskému tímu podarilo prebojovať do 1. ligy. No už počas týchto rokov dokázal klub zbierať medaile z mládežníckych Majstrovstiev Slovenska, čo všetkých len utvrdilo v tom, že cesta je nastavená správne a bola iba otázka času, kedy sa postup aj s prispením vlastných odchovancov podarí.


Ďaľši pamätný moment nastal pred rokom, keď sa nám podaril vytúžený postup do extraligy. Medzitým klub zaznamenával mnohé úspechy najmä na mládežníckej úrovni či už na domácej alebo medzinárodnej scéne. Medzi tie môžeme zaradiť tituly Majstrov Slovenska starších žiakov, bronz v Juniorskej extralige či strieborná medaila z medzinárodného turnaja v Tampere.


"V pamäti určite zostáva prvé zlato z MSR, ktoré sme získali a ukázalo nám, že sa môžeme porovnávať aj so slovenskou elitou. Ale my chceme byť obrovský klub, ktorý má aj obrovské ciele a všetky medaile alebo postupy skôr beriem len ako kroky k tomu najväčšiemu úspechu, ktorý by mal ešte len prísť. "


Ako už Vladimír Roziak naznčil, klub je stále iba na začiatku dlhej a veríme, že úspšnej cesty. "Bol by som rád, keby o 10 rokov klub fungoval už v zabehnutých koľajách hlavne po organizačnej stránke a boli by sme schopní plnohodnotne zamestnávať funkcionárov a trénerov. Tiež verím, že náš mužský káder v tej dobe pridá do klubovej vitrínky nejaké kovy z extraligy a že budeme schopní pravidelne produkovať hráčov, ktorí budu zaujímaví pre zahraničie a dostanú sa do nejakej z elitných líg. "


My všetci sa nasledúce obdobie nesmierne tešíme a už v najbližších dňoch vám začneme postupne prinášať všetky novinky.

0 views
SNIPERS BRATISLAVA
Jaroslavova 12, 851 01 Bratislava
IČO: 42134889
číslo účtu: SK2611000000002629194251
mobil: 0904 884 667
mail:   info@snipers.sk

 

  • Black Facebook Icon
  • Black Instagram Icon
  • Black YouTube Icon