V spolupráci s Huawei Technologies otvárame nový program pre škôlky!
Projekt Snaprík predstavuje skvelý základ pre rozvoj dieťaťa! Zabezpečujeme pohybové aktivity pre deti predškolského veku, ktoré sú nevyhnutné pre ich zdravý vývoj. Prioritou je nie len zdravý rozvoj pohybového aparátu a športovej všestrannosti, ale taktiež aj rozvoj sociálnych väzieb. Chceme aby sa deti naučili pracovať v kolektíve, získali nové priateľstvá a rozvíjali tak taktiež sociálne väzby. Všetky aktivity prebiehajú priamo v škôlke, teda v prostredí, ktoré dieťa dobre pozná. Okrem iného táto skutočnosť pomáha zoceliť kolektív v mieste kde dieťa trávi veľa voľného času, a Vám rodičom šetrí čas a energiu!
PREČO SNAJPRÍK?
1
1
1
2
2
3
„Naše smartfóny sú výbornými pomocníkmi pre deti aj dospelých, no nemajú byť ich jedinou záľubou. Popri najnovších technológiách, najšpičkovejších telefónoch a neuveriteľne výkonných procesoroch, či umelej inteligencii nechceme, aby zabudli na skutočný život. Preto chceme ďeťom odkázať, že virtuálne kamarátstva nenahradia tie skutočné a hra v supervýkonnom telefóne sa nemôže porovnávať s pravým športovým zápalom. Sme hrdým partnerom Pohybovej školky so Snajpríkom, ktorá nesie rovnaké posolstvo.“ Vysvetľuje vznik spolupráce medzi Snipers Bratislava a Huawei Technologies Ela Dekánková, PR manažér Huawei Technologies. 
 
„Často sa stretávame s tým, že k nám prídu deti na prvý tréning a chýba im úplný základ. Nemajú správnu techniku behu, nevedia spraviť kotúľ. V tomto programe sa naučia deti základné pohybové zručnosti. Naučia sa behať, skákať, šplhať či hádzať. Tektiež ich to výborne pripraví na prácu v kolektíve. Po absolvovaní Pohybovej škôlky so Snajpríkom budú deti pripravené na akýkoľvek šport, pre ktorý sa v budúcnosti rozhodnú.“ Dopĺňa informácie o samotnom programe pre škôlky Vladimír Roziak, prezident Snipers Bratislava.  
 
Snipers Bratislava patrí medzi najväčšie florbalové kluby na Slovensku. Tento rok oslavuje jubilejných 10 rokov, počas ktorých zaznamenal významné úspechy na domácej či medzinárodnej scéne a to najmä v mládežníckych kategóriach. Aktuálna hráčska základňa tvorí 300 chlapcov a dievčať. Počas pôsobenia klubu na florbalovej scéne sa podarilo od najmladších kategórií vychovať množstvo hráčov do Slovenskej extraligy či reprezentácie. Niektorí sa dokonca zúčastnili aj Majstrovstiev sveta vo florbale. Mužský A tím momentálne pôsobí v Slovenskej extralige, kde gro tímu tvoria práve odchovanci Snipers Bratislava, ktorí prešli takmer kompletnou štruktúrou mládeže. 
Prihláste svoju škôlku TERAZ!
arrow&v
SNIPERS BRATISLAVA
Jaroslavova 12, 851 01 Bratislava
IČO: 42134889
číslo účtu: SK2611000000002629194251
mobil: 0904 884 667
mail:   info@snipers.sk

 

  • Black Facebook Icon
  • Black Instagram Icon
  • Black YouTube Icon