Snipers víta nového partnera EXE SPORT!

Aj keď si na súťažné zápasy musíme nejaký čas počkať, vedenie Snipers nezaháľa a na novú sezonú pripravuje viacero noviniek.

Jednou z nich je uzatvorenie partnerstva so spoločnosťou EXE SPORT, ktorá po niekoľkých rokoch nahradí firmu Fat Pipe. EXE SPORT sa tak minimálne na najbližšie 4 sezóny stáva výhradným dodávateľom florbalového vybavenia pre celý klub vrátane mužského A tímu, ktorého hráči a brankári budú nastupovať so značkou EXEL. Podľa značky vybavenia EXEL tak ponesie klub aj nový názov EXEL SNIPERS BRATISLAVA.

Sme radi, že sa nám podarilo dotiahnuť rokovania do úspešného konca a na novú spoluprácu sa veľmi tešíme. Nového materiálneho partnera vnímame hlavne ako dobrý impulz pre buducnosť. Vďaka tejto spolupráci sa nám opäť podarí zlepšiť podmienky pre hračov v tíme a zvýšiť tak úroveň profesionalizácie florbalu na Slovensku. Sme plní očakávania, čo nám táto zmena prinesie a dúfame, že to bude začiatok dlhej a úspešnej spolupráce. Povedal na margo podpisu novej zmluvy predseda klubu Vladimí Roziak.

Všetci členovia klubu budú môcť taktiež nakupovať na webe https://www.exesport.sk/ s výraznými zľavami. O všetkých výhodách, ktoré táto spolupráca prináša, budú všetci členovia informovaní. Okrem eshopu je možné využiť zľavy aj v kamenných predajniach Exe sport, ktoré su v Českej republike a to konkrétne v Prahe a Jablonci nad Nisou.

Značka Exel, ktorá je na trhu od roku 1992 patrí medzi popredných svetových výrobcov florbalového vybavenia a nasledujúcu sezonú chystá opäť mnoho noviniek, na ktoré sa čoskoro môžete všetci tešiť.