V prípade záujmu o prihlásenie detí do klubu vyplnte krátky formulár a ozveme sa Vám. 

Nábor nových detí na florbal v Bratislave a Šamoríne

Máte doma malých neposedných športovcov? Príďte sa s nimi pozrieť na naše tréningy a možno práve z nich vyrastú florbalisti. Náš klub sa nesústredí na kvantitu detí, práve naopak. Naším hráčom poskytujeme veľký priestor na napĺňanie športových a tímových cieľov, prostredníctvom tréningov, veľkej porcie zápasov v lige, sústredení a účasť na domácich a zahraničných turnajoch. Deťom sa v klube venujú naši najskúsenejší tréneri a asistenti, snažíme sa s nimi pracovať nie len na tréningoch a zápasoch, ale aj mimo nich. Tak isto pracujeme aj na vzdelávaní detí v oblasti zdravého životného štýlu, stravy, všeobecnej športovej prípravy a fair-play. Byť v športovom klube neznamená iba hrať zápasy a pravidelne absolvovať tréningy. Naši tréneri pripravujú aj rôzne vedľajšie aktivity, ktoré pomáhajú budovať náš tím detí, ich rodičov a tvoriť tak spolu celú našu rodinu SNIPERS. V deťoch sa po celý čas snažíme budovať zdravého tímového ducha, disciplínu a vytrvalosť. Šport samozrejme nie je len drina a odriekanie, s našimi najmladšími družstvami pracujeme formou hry, tak, aby sa na každý tréning či zápas tešili a vychutnali si emócie, ktoré sú neoddeliteľnou súčasťou každého športu.

V prípade záujmu sa môžete prísť s deťmi vo veku od 6 do 12 rokov pozrieť na naše tréningy v Petržalke a v Šamoríne a rovno si ich aj vyskúšať.

Pre rodičov

Na tréning potrebujete iba obuv vhodnú do telocvične, trenky, tričko a fľašu s vodou. Všetko potrebné máme, hokejku alebo brankársku výstroj na začiatok zapožičiame. V prípade záujmu stačí kontaktovať jedného z trénerov a prísť na tréning.

SNIPERS Bratislava

Tréner Peter Pauhof
0905 691 731 alebo pauhofpeter@gmail.com

Mladšia prípravka, ročníky narodenia 2015 a mladší

  • Utorok 17:00-18:00
  • Štvrtok 17:00-18:00

Adresa telocvične: Petržalka, Stredná odborná škola technická na ulici Vranovská 4

SNIPERS Šamorín a Rovinka

Tréner Maroš Takáč
0948 486 366 alebo majo.takac@gmail.com

Mladšia prípravka, ročníky narodenia 2015 a mladší

Staršia prípravka, ročníky narodenia 2013 a 2014

Mladší žiaci, ročníky narodenia 2011 a 2012

Časy a miesta tréningov pre začiatočníkov TU

Adresa telocvične: Šamorín, Súkromná hotelová akadémia na ulici Vinohradská 48

Adresa telocvične: Šamorín, Gymnázium M.R. Štefánika na ulici Slnečná 2

Adresa telocvične: ZŠ Mateja Bela Šamorín, Kláštorná 995, 931 01 Šamorín